قوانین ما

۱. وبسایت رسمی موسسه فرهنگی – هنری نغمه حصار به نام www.nhirecords.com ، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعهی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی, قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت مینماید و کاربران محترم آن موظفند هیچگونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وبسایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسهی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهدهی خود ایشان خواهد بود.

۲. حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وبسایت nhirecords تولید شده و بر روی این وبسایت قرار میگیرد، متعلق به وبسایت nhirecords است: وبسایت nhirecords حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ میدارد.

۳. محتويات نوشتاری و تصویری که توسط nhirecords تولید و عرضه میگردند؛ صرفاً جهت استفاده در این وبسایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکسها، نقشهها، طرحها، لوگو و... از وبسایت nhirecords پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازهی سوء استفاده از مطالب این وبسایت را ندارد. ذکر مطالب این وبسایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وبسایت nhirecords و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانههای کاغذی، با کسب اجازهی کتبی از مسؤولان وبسایت.

۴. هر گونه سوء استفاده از نام nhirecords سایت اینترنتی nhirecords مکاتبه از طرف nhirecords و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاههای رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاعرسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

۵. وبسایت nhirecords اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعهی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت.

۶. موسسه فرهنگی – هنری نغمه حصار پایگاه اینترنتی دیگری جز www.nhirecords.com نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس میگیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرسهایی جز آدرسهای رسمی و معتبر این وبسایت، مورد تایید موسسه نیست.